POSKYTOVANÉ SLEVY NA POJISTNÉM

 

 

Jednotlivé pojišťovny nabízejí majitelům motorových vozidel následující slevy při vyznačení  17-místného "VINu" na skla automobilů pomocí nové technologie:

Allianz pojišťovna, a.s -k havarijnímu pojištění vozidla pojišťovna nabízí svým klientům 50% slevu na pořizovací náklady, takže výskledná cena pro klienta vychází na částku ve výši 850,- Kč.

Kooperativa pojišťovna, a.s. - při  zvoleném  produktu na  havarijní pojištění vozidel"DOMINO" nabízí pojišťovna slevu ve výši pořizovacích nákladů, kterou odečte z 1. splátkypojistného jako jednorázovou slevu na pořízení soupravy ve výši 850,- Kč.

UNIQA pojišťovna, a.s. - při  havarijním pojištění  vozidla  dává  pojišťovna  svým klientům slevový kupon na 50 % slevu na pořizovací náklady v autosalonu, takže výsledná cena  pro  klienta  vychází  na částku ve výši 850,- Kč.

Česká podnikatelská pojišťovna, a.s. - při  havarijním pojištění  vozidla  dává pojišťovna svým klientům slevový kupon na 50 % slevu na pořizovací náklady v autosalonu, takže výsledná cena  pro  klienta  vychází  na  částku ve výši 850 ,- Kč.

ČSOB Pojišťovna, a.s. - při  havarijním pojištění  vozidla  dává  pojišťovna  svým klientům slevový kupon na 50 % slevu na pořizovací náklady v autosalonu,  takže  výsledná cena  pro  klienta  vychází  na  částku ve výši 850,- Kč.


O dalších úspěšných jednáních a dohodách v pojišťovacích institutech, Vás budeme operativně informovat. Velmi kladný přístup je u velkých leasingových společností, které označují všechna svá vozidla.

 

Autorizovaný zástupce systému OCIS metodou leptání pro Čechy

Ota Mejstřík

Telefon: 603 469 889 , 777 669 889

 

 

 

 

 

VIN ochranné značení skel, VINTEST prověřování původnosti identifikátorů vozidla, AUTODOT OCIS holografická technologie