AUTOTRACER

Kupujete ojeté vozidlo? Jistě Vám přijde vhod nový informační systém AUTOTRACER, který Vám může poskytnout maximum dostupných informací o vybraném vozidle. Dle záznamu v TP vozidla je možné díky systému AUTOTRACER porovnat a doplnit veškeré dostupné informace o vozidle, pokud bylo provozováno v ČR , servisováno ve značkových servisech a to za předpokladu, že navštívený servis zadal do systému všechny provedené úkony.

Informační systém AUTOTRACER se skládá ze dvou částí: NEPLACENÉ A PLACENÉ.

V neplacené části si můžete sami vyhledat základní informace, např. jak vypadají identifikátory na vozidle, foto, jak fyzicky vypadá daný typ vozidla a možnost porovnat aktuální stav továrního provedení u daného modelu s Vaším vozidlem. Máte možnost získat přehled druhů technických a provozních informací, které detailně můžete nalézt v placené části.

V placené částí získáte všechny konkrétní dostupné informace, např. VIN-foto, kde jej naleznete, jak vypadá, jaké má pomocné znaky, jaký je tvar písmen atd, rok výroby, kontrola odcizení v ČR a SR, záznam o servisních úkonech, kontrola leasingu v ČR, výpis z historie vozidla, technický popis, výpisy ze systému OCIS, záznamy o vzniku a rozsahu škod, záznamy z fotodokumentace, záznamy z dokumentování vozidla VINTEST, záznamy z dokumentování vozidla PROVIN, záznamy o prodeji vozidla, časový vývoj stavu tachometru, pokud bylo vozidlo prověřováno v systému OCIS.

ZPŮSOB DISTRIBUCE:

Na základě vyplněné objednávky máte možnost si zvolit způsob platby a distribuce přístupového kódu :

1. Oproti úhradě platby na účet Vám elektronicky zašleme přístupový kód, včetně účetního dokladu.

2. Přístupový kód Vám zašleme na dobírku poštou, včetně účetního dokladu.

3. V rámci zkvalitnění služeb motoristům Vám rádi na základě objednávky  všechny dostupné placené informace o Vašem  vozidle zpracujeme a zašleme na dobírku včetně účetního dokladu.

Cena přístupového kódu nebo kompletního výpisu ze systému AUTOTRACER je 499 Kč vč. DPH + poštovné.

 

 

 

VIN ochranné značení skel, VINTEST prověřování původnosti identifikátorů vozidla, AUTODOT OCIS holografická technologie